asansörlü nakliyat

Buca Asansörlü Nakliyat

Taşınmak insanlar için güç ve karmaşık bir etkinlik olsa da nakliyat sektörü ve yöntemsel gelişmeler yardımıyla bu süreçlerde ciddi şekilde basitleşmiş ve emniyetli bir duruma gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyesi veya iş yeri nakliyesi, bu gelişmelerden bir tanesidir ve taşınma işlevini fazlasıyla zahmetsizleştirmiştir. Nakledilmesi sıkıntılı ve ağır olan eşya ve taşınacak materyalin, asansör aracılığı ile sevk edilmesi, nispeten az bir sürede ve nispeten güvenceli şekilde icra edilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan kaliteli bir nakliyat firması desteğiyle ev veya ofis taşıma eskisi gibi güç olmayacak ve deyim yerindeyse sorunsuz olacaktır.

Nakliye işlemleri başlangıcında eşya taşıma programı gerçekleştirilir. Taşınacak malzemelerin belirlenmesi ile beraber asansör aracının zorunlu olabileceği eşyaların halinde, taşınma planına asansör hizmeti de eklenir. Asansör kullanımıyla insan kuvvetinin yetmeyeceği ağırlıkta ve irilikte olabilecek malzemeler, rahatlıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleri, daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Şahısların çok daha geniş bir sürede taşıyabileceği eşyalar, asansörlü nakliyat işlemleri yardımı ile dakikalar zarfında istenen konumlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü taşıma işlemlerinde sahip bulunduğu kurumsal asansör araçlarıyla hizmet sunan şirketimiz, eşya ve yüklerinizin emniyetli bir halde nakledilmesini temin eder.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Buca Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Giray ERBAŞ

  Buca'da asansörlü nakliyat programı olan taşıma şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Nakliye firmasının alternatiflerine nispeten daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile anlaştım. Kardeşler Nakliyattan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam bitti. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Firmayı tüm Buca'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Hatice ÖZÇELİK

  Buca'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemi önceden bu firma ile evini taşımış bir bir yakınımın tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Selçuk bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten profesyonelce vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Nalan YILDIRIM

  Buca'dan Bursa'ya Kardeşler Taşımacılık firmasıyla taşındım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir şekilde taşıdılar. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimde olan bütün eşyaları paketlediler. Dikkatli ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.