Eşya Depolama

Buca Eşya Depolama

Depolama, kuruluşumuzun ifa ettiği profesyonel hizmetler arasında bulunmaktadır. Eşya barındırma, herhangi bir malzemenin (örnek olarak otomobil ve motorlu araçlar, iş yeri eşyaları, evlerinizde olan eşyalar, korumanız gerektiğini düşündüğünüz fazlalık eşya ve malzemeler, sandıklar gibi) korumalı depo binalarında ve hususi bölmelerde koruma altına alınması sürecidir.

Firmamız, Buca'da ev taşıma ve ofis nakliyesi hizmetlerinin yanısıra, hizmet sağladığı kişi ve kurumların istemleri çevresinde uygun fiyatlarla kısa veya geniş süreçte depolama işlemleri de sunmaktadır. Bir yıl ya da daha geniş süreliğine depolama sözleşmelerinde 1 defaya mahsus olacak şekilde nakliye bedelsizdir.

Sürekli olarak güvenlik elemanlarınca muhafaza altında olan depolarımız, her türlü afet haline karşılık da sigorta altındadır.

İşletmemiz tarafından belirlenen eşya depolama fiyatları, son derece makuldür. Sonradan farklı maliyetler ilave edilmemektedir. Tüm ücretlendirme, önceden müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin planlandığı depolama alanında, gereken herşey kurumumuzca hesaba katılmıştır.

» İzmir Eşya Depolama

 

Buca Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Giray ERBAŞ

  Buca'da asansörlü nakliyat programı olan taşıma şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Nakliye firmasının alternatiflerine nispeten daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile anlaştım. Kardeşler Nakliyattan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam bitti. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Firmayı tüm Buca'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Hatice ÖZÇELİK

  Buca'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemi önceden bu firma ile evini taşımış bir bir yakınımın tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Selçuk bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten profesyonelce vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Nalan YILDIRIM

  Buca'dan Bursa'ya Kardeşler Taşımacılık firmasıyla taşındım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir şekilde taşıdılar. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimde olan bütün eşyaları paketlediler. Dikkatli ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.