Ofis Taşıma

Buca Ofis Taşıma

Kuruluşumuz Buca İşyeri Nakliyesi kurumları içinde güçlü organizasyon yapısı ve aynı zamanda mutlak müşteri tatmini düşüncesiyle önemli bir organizasyondur.

İşyeri nakliye diğer lojistik modellerine göre daha çok dikkat ve ayrıca uzmanlık isteyen bir eşya taşıma biçimidir.

İş yerinizin nakliyesi konusunda bizi aradığınızda ilk önce nakliye hizmetlerimizde görev verdiğimiz bir personel taşınacak yere gelerek ofisi inceler. İnceleme sonrasında nakliye programı çıkarılır.

Nakliye faaliyetleri esnasında nakliyenin daha aktif ve kolay olması amacıyla işyerindeki eşyalar sınıf sınıf nakledilir. evrak rafları ve büro mobilyalarının sökümleri daha süzenli olabilmesi amacıyla şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Büronuzda mevcut bulunan bütün eşya yurtdışından gelen özel malzemelere sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ve masa aksesuarları kolilere yerleştirilir ve üzerine lüzumlu olan açıklayıcı bilgi yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Kuruluşumuz ofis taşımacılık faaliyetlerini teminat altına almaktadır.

Buca Ofis Taşımacılığı faaliyet alanında uzun zamandır önder konumunu koruyan işletmemiz Kardeşler Nakliyat, güven ve profesyonellik ile ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Buca Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Giray ERBAŞ

  Buca'da asansörlü nakliyat programı olan taşıma şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Nakliye firmasının alternatiflerine nispeten daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile anlaştım. Kardeşler Nakliyattan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam bitti. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Firmayı tüm Buca'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Hatice ÖZÇELİK

  Buca'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemi önceden bu firma ile evini taşımış bir bir yakınımın tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Selçuk bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten profesyonelce vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Nalan YILDIRIM

  Buca'dan Bursa'ya Kardeşler Taşımacılık firmasıyla taşındım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir şekilde taşıdılar. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimde olan bütün eşyaları paketlediler. Dikkatli ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.