şehirler arası nakliyat

Buca Şehirlerarası Nakliyat

İller arası taşıma, şehiriçi taşımaya göre uzun mesafe konu edinen taşımacılık şeklidir. Taşımacılık anlamında ayrımı bulunmaz. Şehirler arası nakliyede uzaklık çoktur. Bu nedenden ötürü, bu amaç doğrultusunda sevk edilecek nakliyat araçlarının uzak mesafelere dayanıklı ve sağlam olması gereklidir. Kurumumuzun kullandığı iller arası lojistik taşıtları, dayanıklı ve sarsıntı engelleme özelliktedir.

Şehirler Arası Nakliyat Ne manaya gelmektedir? Nasıl Sonuçlandırılır?

Çağımız taşımacılık tekniklerinin ilerlemesiyle, çelik kasalı kamyonların konforu ve emniyetliliği artmıştır. İller arası Taşıma faaliyetlerinde, değişik araçları kullanmakta olan kurumumuz, süratli ve sağlam nakliyat eylemleri arzetmektedir. Memleketimizin tümüne illerarası nakliye hizmetleri sunan kurumumuz, kişi ve kurumların isteklerine en iyi biçimde yanıt sunabilmek düşüncesiyle, mecburi anlamda bütün şartları icra etmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat süreçlerinde, tecrübeli bir kadro istihdam edilmektedir. Aynı zamanda şirketimizin tatbik ettiği ayrıcalıklı bir işleyiş neticesinde son derece güvenilir taşımacılık işleri gerçekleşmektedir.

Şehirler arası Nakliyat Kapsamı?

Ekpertiz işlemiyle taşımacılık işlemleri başlar ve gerekli taşıma aracı, eksper raporu ile belirlenir. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde taşınacak mekanda mevcut bulunan tüm eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan eşyalarınızın kendine özgü ambalaj materyalleriyle korunaklanması ile diğer ev eşyalarının paketlenmesi işlemlerinden sonra, nakliyat nedeniyle sevk edilen araca eşyalar istiflenir. İlk aşamada hacimli ve mukavemetli ev eşyaları indirilir ve daha sonra kırılabilir ev eşyaları istiflenir.

Çelik kasa nakil araçlarımızın hassas yük nakli işlemleri adına özel bir formda üretilmesiyle, şehirlerarası nakliyatta tüm eşyalarınızın zarara karşı korunması tam anlamda sağlanmaktadır.

Firmamız adına Müşteri memnuniyeti gücümüzün esas sebebidir.

İllerarası lojistik işlemlerinde, ambalajlama ile kolileme süreçleri kendine özgüdür. Uzak güzergahların sorunları ile yük ve eşyaların taşınacağı bölgenin fiziki özelllikleri değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi işlemleri yapılır. Paketleme faaliyeti akabinde taşıma aracına yükleme faaliyeti yerine getirilir. Titiz bir şekilde tamamlanan ambalajlama ve araca istifleme sayesinde eşyalar zarar görmeye karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası nakliyat için zorunlu olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz alanlarında uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip kişilerdir. İşletmemizin ve çalışanlarımızın sahip olduğu izin belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek bütün resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Firmamız tonaj konusunda titiz davranmaktadır.

Şehirler arası taşıma maliyetleri, gidilecek çevrenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının soğutuculu olması, isteğe bağlı ek hizmetler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi hallere göre değişiklik gösterebilir. Firmamız, şehirler arası nakliyat organizasyonlarında en ekonomik seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Buca Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Giray ERBAŞ

  Buca'da asansörlü nakliyat programı olan taşıma şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Nakliye firmasının alternatiflerine nispeten daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile anlaştım. Kardeşler Nakliyattan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam bitti. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Firmayı tüm Buca'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Hatice ÖZÇELİK

  Buca'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemi önceden bu firma ile evini taşımış bir bir yakınımın tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Selçuk bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten profesyonelce vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Nalan YILDIRIM

  Buca'dan Bursa'ya Kardeşler Taşımacılık firmasıyla taşındım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir şekilde taşıdılar. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimde olan bütün eşyaları paketlediler. Dikkatli ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.