Buca Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Buca Kardeşler nakliyat

Taşıma sektöründe 1969'dan bu zamana faaliyet gösterdiğimiz zaman dilimi içinde çok sayıda şahıs, işletme ve de kamu kuruluşuna taşıma işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, bu alanda belirgin niteliklere haiz nakliyat şirketleri içerisinde bulunmaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve güvenceli işlemler yapan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde güçlü referanslar kazanmıştır.

Kardeşler Nakliyat organizasyon özelllikleri, şehiriçi ve iller arası nakliye hizmetlerinde kullandığı 4 tane 6 lastikli ve 6 adet büyük hacimli taşıma kamyonu, bölgesel asansörlü yük nakliyesi alanında kullandığı 1 ayrı nakil asansörü kamyonu, eşya depolama hizmetleri için 1200 metrekare kapalı bölgesi mevcut olan, emniyetli antreposu ile ayrıca taşınan her türlü materyal ve eşya formuna uygun belirlenmiş paketleme malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Bununla birlikte işletmemizin, hizmet verdiği kişi ve kurumların eşya taşıma taleplerine sorunsuz çözüm sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, tümü kendi özel branşlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibi bulunmaktadır.

"Taşımada Güven" özdeyişiyle, hizmet sunduğu şahıs ve şirketlere bir söz veren kuruluşumuz, müşterilerinin ihtiyaçlarının uygun koşullarda, yüksek standartlarda, güvenceli bir biçimde ve tam zamanında temin edilmesini reel hareket tarzı olacak biçimde özümsemiştir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Buca Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Giray ERBAŞ

  Buca'da asansörlü nakliyat programı olan taşıma şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Nakliye firmasının alternatiflerine nispeten daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakliyesi konusunda bu firma ile anlaştım. Kardeşler Nakliyattan Tarık bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam bitti. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Firmayı tüm Buca'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Hatice ÖZÇELİK

  Buca'da ikamette bulunduğum 2 2 dairemi önceden bu firma ile evini taşımış bir bir yakınımın tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Selçuk bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten profesyonelce vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Nalan YILDIRIM

  Buca'dan Bursa'ya Kardeşler Taşımacılık firmasıyla taşındım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir şekilde taşıdılar. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evimde olan bütün eşyaları paketlediler. Dikkatli ve ayrıca sistematik bir çalışma biçimleri vardı. Kardeşler Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.